Послуги.

Корпоративним клієнтам

Сучасний бізнес змінюється. Кожний день ми стоїмо на порозі нових відкриттів, ідей. Дуже часто виникає необхідність докорінно змінювати підхід в роботі, оскільки з`являються нові технології для вашого бізнесу. Компанія «СІТЕЛ» допоможе Вам максимально швидко і якісно використати всі нові технології для зростання Вашого бізнесу.

Абонентам

За вікном XXI сторіччя. Нові технології приходять в наш дім дуже часто. Нікого зараз не здивуєш новими послугами, що пропонують різноманітні компанії. Але в першу чергу цінується якість послуги, яку Вам гарантує компанія «СІТЕЛ». Повний спектр якісних послуг доступний для Вас прямо зараз.

Операторам

Компанія «СІТЕЛ» має 10-ти річний досвід у галузі зв'язку. За цей час ми побудували власну оптоволоконну магістральну мережу протяжністю 450 км по м.Київ, Бровари, Обухів, Бориспіль, Вишневе. Для провайдерів ми пропонуємо скористатися цією нагодою для розширення Вашого бізнесу.

Банкам

Враховуючи наш багаторічний досвід в сфері телекомунікаційних послуг, а також власною оптоволоконною мережею, ми готові запропонувати Вашому банку співробітництво в сфері надання банківських послуг по всій території м. Києва, Бровари, Бориспіль, Вишневе, Обухів.

Забудовникам

Компанія «СІТЕЛ» має багаторічний досвід з телефонізації, радіофікації, надає повний обсяг послуг Інтернет і телебачення в різноманітних житлових комплексах м. Києва та області. Наша компанія готова запропонувати забудовникам найкращі умови для співробітництва.


Для того щоб дізнатись більше про послуги компанії «СІТЕЛ», а також для консультацій, звертайтесь за телефоном.

Телефон:
(044) 206-1-206    (багатоканальний)

Електронна скринька відділу продажу:
sales@sitel.com.ua

 
 
КОМПАНІЯ СІТЕЛ | ПОСЛУГИ | ТАРИФИ | АКЦІЇ | КОНТАКТИ  
т.: 206-19-06
ф.: 206-19-74
вул. Анрі Барбюса 37/1, оф. 500        sales@sitel.com.ua